Zapraszamy na plantację
Data dodania: 2017-07-06

Wiosenne prace pielęgnacyjne już dawno za nami. Drzewka zostały uformowane, nawiezione i kończą swoje przyrosty. Plantacja jest przygotowana do kolejnego sezonu i rozpoczynamy przyjmowanie zamówień.
Już trzeci rok z rzędu stosujemy naszą niezmiernie rygorystyczną pięciostopniową klasyfikację jakościową.
Nasza najwyższa klasa – PRIMA – sprzedawana jest głównie na export jako ekskluzywne uzupełnienie oferty dla najbardziej wymagających odbiorców. Klasa EXTRA odpowiada pierwszej klasie większości uznanych europejskich plantatorów. Klasa STANDARD to najliczniej reprezentowana w handlu klasa choinek. Klasa ECONOMY to dobry wybór dla oszczędnych, a MARKET nadaje się na super promocje cenowe.
Dla tych z Państwa, którzy nie chcą kupować sumarycznie więcej niż 3-4 palety, wartą odnotowania nowością będą specjalnie przygotowane przez nas pakiety drzewek o różnych wysokościach: "STANDARD MIX" oraz "ECONOMY MIX". Liczba drzewek o danej wysokości w palecie jest z góry określona, a każda choinka ma swoją indywidualną etykietę. Skład tych palet został przez nas specjalnie dobrany do oczekiwań przeciętnego klienta detalicznego na podstawie badań.
Ponieważ z roku na rok poszerzamy grono naszych odbiorców, w bieżącym roku zaoferujemy naszym klientom z Niemiec dostawy choinek już od 4 palet!
Zachęcamy do składania wstępnych zamówień już teraz. Metkowanie drzewek rozpoczniemy od początku sierpnia. Zdecydowanie najlepszy czas na wizytę na naszej plantacji to okres pomiędzy 5 i 24 sierpnia, kiedy spora liczba drzew zostanie już oznaczona i każdy odwiedzający będzie widział dokładnie co może zamówić.

Szczegóły naszej oferty można poznać [TUTAJ] .

Formularz zamówienia dostępny jest [TUTAJ] .

Wszystkie nasze poprzednie aktualności zostały przeniesione [TUTAJ] .